b1
 
  ÜRÜN İADE / DEĞİŞİM PROSEDÜRÜMÜZ

İade ve Değişim İşlemleri:

Firmanız tarafından talep edilen ve sizin için özel olarak temin edilen siparişler firmamız bünyesinde hatalı bir durum bulunmaması durumunda kesinlikle iade alınmaz.

Toplama bilgisayar gibi özel sipariş verilen ve montaj test yapılması istenilen ürünlerde arıza olmadığı sürece iade veya değişim yapılmaz.

Satın aldığınız ürün ya da ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

Faturanız firma adına düzenlenmişse kesilen firma üzerinden iade faturası kesilmesi gerekmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG kargodur. Anlaşma numarası: 104132

İade edilecek ürünlerin sarf malzemeleri (şerit, mürekkep kartuşu, toner, kağıt vb.) orjinal ambalajında ve kullanılmamış olarak iade edilmelidir. Aksi takdirde iade şartları oluşmamış olacağından yapılan iadeler kabul edilmeyecektir. Bilgisayar ve notebook gibi ürünlerin kurulumunun yapılmış olması da iadeyi imkansız kılar.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilemez.
Ürün/ürünler orijinal kutusu ile iade edilmeli, ürünlerin iç ve dış kutu bütünlüğü seri no görünmesi sağlanmalı ayrıca aksesuarları(kablo, kitapçık, CD, Kasa sacı,kutu içi aksesuarlar vs.) eksik olmamalıdır.
Ürün/ürünlerde herhangi bir fiziksel sorun olmamalıdır.
Yazıcı iadelerinde kartuş, toner gibi tüketim malzemeleri açılmamış olmalıdır. Ayrıca iade edilen yazıcılarda orijinal sarf malzemeleri dışında farklı bir ürün kullanılmamış olmalıdır.
İadeye gönderilen ürünler orijinal kutu ve ambalajlarının zarar görmemesi için farklı kutu ve ambalaj ile paketlenerek firmamıza ulaştırılmalıdır. Aksi takdirde kargodan kaynaklanan etiketlemelerde orijinal kutu yada ambalaj zarar görmektedir.
İade faturası kesilirken, ürünler satış faturasındaki kur ve fiyat ile tarafımıza faturalanmalıdır. Ayrı fatura ve farklı kurlarda satışı yapılan ürünler tek faturada iade alınmaz. Mutlaka ayrı faturalar ile iade faturası oluşturulmalıdır.
Yazılım ürünlerinin hiçbir şekilde iadesi kabul edilmemektedir.
İlgili markanın kalite ve üretim standartları prosedürü içinde ve genel üretim standartları ve ilgili kuruluşların kabul ettiği garanti ve arıza koşulları çerçevesinde sorun teşkil etmeyen ürünler iade alınmaz. (Örneğin : bazı monitörlerde ölü piksel)

 


 

NOVA BİLGİSAYAR ÜYELİK ALIŞVERİŞ GARANTİ - SERVİS BİZİ TAKİP EDİN
İletişim Üye Olun Sipariş Takibi Garanti ve Servis
Hakkımızda Üyelik Bilgileriniz Kargo Takibi İade ve Değişim
Banka Hesap Numaraları KVKK Aydınlatma Metni

Ofisten Satış

Yetkili Servisler

Pc Toplama

ADRES: Meşrutiyet Mah. Karanfil Sok. No: 49 / 15 - Kızılay / Çankaya / ANKARA
  TEL: 0312-4186882 - 0312-4186883