b1
 
  GARANTİ SERVİS PROSEDÜRÜMÜZ

Arızalı Ürün İşlemleri:

Satın alınan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti belgesinde bulunan ve garanti veren firma tarafından yapılmaktadır.
Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma ve yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Bünyemizde Onarım Merkezi yoktur.
Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte Nova Bilgisayar adresine kargo ücretini ödeyerek yollamanız gerekmektedir.
Nova Bilgisayar adresine gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir bu süre bizim ürünü servise gönderdiğimiz tarihten itibaren 20 iş gününü geçemez. Notebook, Monitör gibi bazı ürünlerde garanti prosedürü direkt yetkili servisler tarafından sağlanabilmektedir. Bu ürünler ile ilgili yetkili servis noktaları iletişim bilgilerine alttaki linkten ulaşabilirsiniz veya garanti belgesinde yazan iletişim bilgileri size yardımcı olacaktır.
http://www.novabilgisayar.com/Yetkili-Servisler.asp
Seri numarası olan ürünlerde yetkili servisler ürünün seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir. Bundan dolayı ürünlerin üzerinde bulunan seri nosu yırtılmamalı, okunmaz duruma getirilmemelidir.
Ambalajından arızalı çıkan yeni aldığınız ürünler “arızalı yeni ürünler” sınıfına girer. Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte, “aldığınız gibi olmak kaydı” ile doğrudan Nova Bilgisayar adresine en geç 7 gün içinde kargo ücretini ödeyerek göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı vb. olmamalıdır.
Arızalı yeni ürünler için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.
Tarafımıza ulaşan ürünlerde işlemin süresi, değişim ise tedarikçi firmanın stoklarına bağlı olarak, iade ise yetkili servisin vereceği rapora bağlı olarak, onarım ise yine yetkili servisin onarım süresine bağlı olarak değişmektedir. Nova Bilgisayar sizi mağdur etmemek adına tedarikçiler ve yetkili servislere gerekli baskıyı yaparak en kısa sürede işleminizi sonuçlandırmaya çalışacaktır.
Arızalı ürünlerinizi Karanfil Sok. NO: 49 / 15 - Kızılay ANKARA adresimize kargo aracılığı ile kargo ücretini peşin ödeyerek göndermeniz gerekmektedir. Onarılan veya değişimi yapılan ürünün kargo ödemesi yine müşteriye aittir.
Kargo ile gönderilen veya alınan bütün gönderiler müşteri tarafından karşılanır, hiç bir koşulda ücretsiz kargo hizmetimiz YOKTUR.

Arızaya gönderilen ürünler kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlenerek firmamıza gönderilmesi gerekmektedir. Firmamıza gönderdiğiniz üründe kargoda oluşabilecek hasardan dolayı firmamız sorumlu değildir.

ASUS, MSI marka Ekran kartı, Anakart ve Notebook ürünlerinde garanti için kendi yetkili servislerine gönderim yapınız.
Yetkili Servis listesi:
http://novabilgisayar.com/Yetkili-Servisler.asp

 


NOVA BİLGİSAYAR ÜYELİK ALIŞVERİŞ GARANTİ - SERVİS BİZİ TAKİP EDİN
İletişim Üye Olun Sipariş Takibi Garanti ve Servis
Hakkımızda Üyelik Bilgileriniz Kargo Takibi İade ve Değişim
Banka Hesap Numaraları KVKK Aydınlatma Metni

Ofisten Satış

Yetkili Servisler

Pc Toplama

ADRES: Meşrutiyet Mah. Karanfil Sok. No: 49 / 15 - Kızılay / Çankaya / ANKARA
  TEL: 0312-4186882 - 0312-4186883